DSCF0862

…i po świętach

Witam po świątecznej przerwie! Mam nadzieję, że ten czas spędziliście w milusiej, rodzinnej atmosferze, z ładnie pomalowanymi paznokciami ;D Piszę, by pochwalić się jakie zdobienie gościło na paznokciach moich i mojej mamy. 

Na klasowej wigilii dostałam urocze naklejki do paznokci z Oriflame. Wzorki są urocze (śniegowe gwiazdki i kokardki), ale niestety dość blade i słabo je widać na paznokciu. Klej jest mocny i myślałam, że wzorki dobrze będą trzymać się na paznokciu, ale po nałożeniu top coatu zaczęły odstawać i haczyć np. o ubrania :/ Po tych przygodach miałam nadzieję, że chociaż zmywanie będzie łatwe, a tu kolejne zaskoczenie. Lakier wokół naklejek się zmył, a one same i lakier pod nimi zostały. Musiałam najpierw je zdrapać, a dopiero później zmyć resztki lakieru z paznokcia. Trochę kiepsko :/ Ale wyglądają całkiem ładnie.

A teraz zdobienia. Paznokcie mamy to french z kokardką – klasycznie ;) Na moich paznokciach w te święta gościł biały lakier Sensique z piaskowym top coatem Essence – całkiem fajny wynalazek! Na palcach serdecznych – czerwony lakier Avon (z serii Gel Like) oraz śnieżynki Oriflame, o których już wspominałam. Nasze dłonie wyglądały tak:

DSCF0862 DSCF0871