O mnie

jołCześć! Miło mi, że odwiedzasz właśnie mojego bloga. Kliknąłeś w tę zakładkę po to, by dowiedzieć się parę rzeczy o mnie. Więc… proszę bardzo :)

Na imię mi Dominika. W chwili pisania tego tekstu mam 17 lat. Uczęszczam do drugiej klasy technikum ekonomicznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich (woj. opolskie).

Od czego wszystko się zaczęło? Od projektu na informatyce. Zadaniem uczniów było założenie bloga i prowadzenie go do maja 2014 (trudno byłoby mi przestać, dlatego blog istnieje do dziś:)). Założyłam go dokładnie 1. listopada 2013r. Nie miałam totalnie pomysłu, więc siostra podpowiedziała mi, że mogłabym pisać o paznokciach. I tak właśnie zrobiłam. Na początku pomysł z blogiem wcale mi się nie podobał, jednak po dwóch miesiącach okazało się, że to był strzał w dziesiątkę! Malowanie paznokci okazało się być świetną zabawą i stało się moim hobby i pasją. Moje zdobienia jak na razie nie są dziełami sztuki, ale mam nadzieję, że za jakiś czas efekty mojego trudu choć trochę zbliżą się do prac dziewczyn, których blogi czytam. 

Liczę na to, że zostaniesz ze mną na dłużej i będziesz odwiedzać mnie i moje paznokcie regularnie. Jednocześnie zapraszam Cię do polubienia mojego fanpage’a na Facebook’u – możesz to zrobić klikając „Lubię to!” po prawej stronie. Serdecznie zapraszam do lektury, czerpania inspiracji, a – przede wszystkim – do komentowania!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>